بارگذاری...

Pixi.

قالب حرفه ای پیکسی اولین بار در ایران توسط گروه اتوماتیک در سایت راستچین از سایت مرجع خریداری شده و بصورت حرفه ای فارسی سازی شده است.

آدرس:تهران خیابان الوند شمالی نرسیده به بلوار حکیم
تلفن:02188950000
ایمیل: rtl.automatic@gmail.com

بازاریابی بر اساس تولید محتوا گیرا و خلاقانه

بازاریابی محتوای چیست؟ چه محتوایی ارزشمند است؟

در این مقاله قصد داریم تا شما را با نحوه بازاریابی بر اساس تولید محتوا گیرا و خلاقانه آشنا کنیم. تولید محتوای با کیفیت و اصولی بهترین راهکار جذب مخاطب وفادار است. گوگل نیز بیشترین توجه خود را روی همین قضیه معطوف کرده. همواره اصرار دارد که وبسایت ها محتوایی را منتشر کنند که کاربر را به پاسخ مورد نظرش برساند. لذا بالاترین جایگاه های نتایج جستجوی خود را نیز به چنین سایت هایی اختصاص میدهد.

تغییراتی در سال های اخیر در الگوریتم موتورهای جست و جو گر همانند گوگل و دیگر موتور ها صورت گرفته.این تغیرات باعث پیشرفت بسیار زیادی در جستجوی اینترنتی شده است.از همین رو برنامه نویسی و تولید محتوا دیگر به سادگی گذشته نیست.زیرا موتور های جستجو به دنبال هدفگیری دقیق نیاز کاربران خود هستند.

Content marketing

از آنجا که محتوای خوب کاربران را جذب میکند، و جذب کاربر نیز هدف تمام شاخه های بازاریابی است، لذا تولید هدفمند محتوا برای افزایش بازدید و توجه کاربران را بازاریابی محتوا محور یا Content marketing می نامند. در بازاریابی محتوایی که یکی از زیرمجموعه های بازاریابی دیجیتال است، سعی میشود محتواهای استاندارد با رعایت تمام قواعد نگارش متن، استفاده بهینه از تصاویر، ویدئو، اینفوگرافیک، پادکست و… تدوین و در وبسایت منتشر شود. بدین ترتیب گام بلندی در جهت جلب نظر مخاطب و تبدیل بازدیدکننده سایت به هوادار دائمی برداشته میشود. انتشار محتوای ارزشمند در سایت، موجب اعتماد کاربر به شما شده و از تخصص شما در حوزه کاریتان مطمئن میشود.

بازاریابی محتوایی با تولید محتوای ارزشمند

از دیگر مسائل مهمی که در بازاریابی بر اساس تولید محتوا گیرا و خلاقانه بیاید بدانید این است. تولید محتوای با کیفیت و اصولی بهترین راهکار جذب مخاطب وفادار است. گوگل نیز بیشترین توجه خود را روی همین قضیه معطوف کرده و همواره اصرار دارد که وبسایت ها محتوایی را منتشر کنند که کاربر را به پاسخ مورد نظرش برساند. لذا بالاترین جایگاه های نتایج جستجوی خود را نیز به چنین سایت هایی اختصاص میدهد.

 

هیچ چیز ارزشمندتر از یک محتوای مفید نیست

از آنجا که محتوای خوب کاربران را جذب میکند، و جذب کاربر نیز هدف تمام شاخه های بازاریابی است. لذا تولید هدفمند محتوا برای افزایش بازدید و توجه کاربران را بازاریابی محتوا محور یا Content marketing می نامند. در بازاریابی محتوایی که یکی از زیرمجموعه های بازاریابی دیجیتال است. سعی میشود محتواهای استاندارد با رعایت تمام قواعد نگارش متن، استفاده بهینه از تصاویر، ویدئو، اینفوگرافیک، پادکست و… تدوین و در وبسایت منتشر شود. بدین ترتیب گام بلندی در جهت جلب نظر مخاطب و تبدیل بازدیدکننده سایت به هوادار دائمی برداشته میشود. انتشار محتوای ارزشمند در سایت، موجب اعتماد کاربر به شما شده و از تخصص شما در حوزه کاریتان مطمئن میشود.

بازاریابی بر اساس تولید محتوا گیرا و خلاقانه

از طرفی وقتی بازدیدکننده چندبار پاسخ خودش را در وبسایت شما پیدا کند، به تدریج به هوادار شما تبدیل شده و در بلند مدت پیشنهادات و مطالبتان برایش معتبر میشود. به جرات میتوان بازاریابی محتوایی را، تضمینی ترین شیوه برای جذب مخاطب دانست. زیرساختی که شما با نشر محتوای مفید در سایت خود فراهم میکنید، همواره پابرجاست و به عنوان پشتوانه ای قوی برای وبسایتتان تلقی میشود. باید توجه داشت که هر مطلبی را نمیتوان برای بازاریابی محتوایی مناسب دانست. متن ها باید دارای اسکلت بندی مشخصی باشند، استفاده از تصاویر باید مرتبط و بجا باشد، اینفوگرافیک ها باید واضح و راهگشا باشند. در واقع هر نوع محتوا، استانداردهای مخصوص به خود را برای گرفتن تاییدیه از موتورهای جستجو دارد.

تاثیر محتوای مناسب در سئو

همانطور که بیان شد، گوگل توجه ویژه ای به محتواهای تازه و مفید میکند. در کنار مفاهیم سئوی تکنیکال، بازاریابی محتوایی نیز به عنوان یکی از مهم ترین عوامل جذب جایگاه در گوگل معرفی شده است.

ویکس وب به عنوان مجموعه ای حرفه ای، منسجم و فعال در زمینه های طراحی سایت، سئو و دیجیتال مارکتینگ، بستری یکپارچه را برای بازاریابی محتوایی و سئو سایت شما فراهم کرده است. با تولید محتوای استاندارد و هدفمند توسط متخصصین ویکس وب، شما میتوانید گام های قدرتمندی را در جهت کسب بهترین جایگاه در دنیای وب بردارید.

بازاریابی بر اساس تولید محتوا گیرا و خلاقانه
ویکس وب اصفهان

اهمیت بازاریابی محتوایی

حجم انبوه مخاطبان اینترنت و زمان اندکی که هر سایت برای اثبات خود به مخاطب دارد، باعث شده که انجام بازاریابی محتوایی از اهمیت خاصی برخوردار شود. ویکس وب نیز به این مهم آگاه است و با اعمال فاکتور خلاقیت در تولید متن، نقش بسزایی در آنلاین برندینگ شما ایفا میکند.

تیم تولید محتوای ما در ویکس وب از چارچوب مشخصی برای این کار پیروی می کند. اصولی که برای بازاریابی محتوایی ارشمند و ضروریست.

امروزه با رشد چشمگیر صنایع مختلف و وجود رقابت بسیار زیاد در جذب مشتری باید به چند نکته دقت نمود.

نکته اول هدفگیری مناسب مخاطبان و تلاش در راستای درست برای جذب مشتریان بیشتر.بازدید بیشتر اگرچه باعث پیشرفت سایو کار شما میشود. اما تاثیر بازدید کسب و کار شما در فضای مجازی توسط اشخاصی که دقیقا شما را جستجو میکنند چیز دیگری است.

نکته دوم حفظ جذابیت همیشگی در بازاریابی بر اساس تولید محتوای گیرا و خلاقانه است.سعی کنید همیشه یک گام از بقیه جلوتر باشید.خلاق باشید تا دیگران از شما تقلید کنند.

نکته سوم در بازاریابی بر اساس تولید محتوای گیرا و خلاقانه عدم توقف در کل مسیر کاری شما می باشد. یکی از رموز موفقیت در بازاریابی اینترنتی استمرار در تولید محتوا است. هر روزه مطلب جدید اضافه کنید. هر روز عکسهای جذاب به سایت خود اضافه کنید. این کار را بدون توقف ادامه دهید.زیرا نه مخاطبان شما توقف میکنند نه رقبایتان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *