1+(91) 458 654 528 mail@example.com 1010 Avenue, NY, USA

طراحی حرفه ای اپلیکیشن موبایل

یکی از ویژه ترین خدمات ما در ویکس وب طراحی حرفه ای اپلیکیشن موبایل است. همزمان با گسترش دستگاه های هوشمند مانند موبایل و تبلت تعداد کاربران موبایلی روز به روز بیشتر می شود. میزان استفاده از کامپیوتر های شخصی نسبت به گوشی های هوشمند کم تر شده است. در واقع امروزه بیشترین آمار دسترسی به اینترنت از آن موبایل و تبلت می باشد. این آمار روز به روز در حال افزایش است.

تیم طراحی ویکس وب متشکل از برنامه نویسان و طراحان حرفه ای می باشد. با توجه به نیاز هر کسب کاری میتوانیم یک اپلیکیشن کاملا خلاقانه و جذاب طراحی کنیم.با توجه به رشد تکنولوژی و مطابق آمار میزان استفاده مردم از موبایل یک نتیجه مهم میگیریم. برای همگام شدن دنیای بازاریابی اینترنتی می بایست تمام پتانسیل های موجود را به کار بگیریم.

طراحی حرفه ای اپلیکیشن موبایل

همگام بودن تکنولوژی با طراحی حرفه ای اپلیکیشن موبایل

امروزه همگام بودن با تکنولوژی یکی از ضرورت های موفقیت در هر کسب و کار است. طراحی حرفه ای اپلیکیشن موبایل می بایست متناسب با کسب و کارتان باشد. در ایجاد برندینگ و پیشی گرفتن از رقبای تجاری تان بسیار اهمیت دارد. از طریق آن می توانید تعامل بهتری با مشتریان خود داشته باشید. در ادامه درباره ی ساخت اپ و مزایای آن بیشتر صحبت خواهیم کرد. شرکت ویکس وب متخصص در زمینه طراحی و ساخت App اندروید و ios می باشد که پروژه های خود را به صورت حرفه ای و با قیمت مناسب انجام می دهد.

اپلیکیشن چیست؟

به نرم افزار هایی که برای موبایل های هوشمند، تبلت ها، دستیار های شخصی دیجیتال و غیره ساخته می شوند. نرم افزار کاربردی گفته می شود. که به اختصار به آن ها App یا اپلیکیشن می گویند. کاربر توسط این اپلیکیشن ها، به طور مستقیم فرمانی را در گوشی هوشمند خود اجرا می کند. بسیاری از مدیران فعالیت های حرفه ای و بیزینس خود را جهت ارائه بهتر خدمات و محصولات خود ، به  اپلیکیشن موبایل نیازمندند.

اپلیکیشن ها انواع مختلفی دارند نظیر :

 • های HTML5 :
  براساس تکنولوژی های شناخته شده وب ، نظیر HTML5، جاوا اسکریپت و CSS بوده و برای ایجاد تغییرات کوچک، قابل تبدیل به پلت فرم های دیگر می باشد.
 • اپلیکیشن های محلی :
  طراحی اپلیکیشن اندروید و ios براساس یک پلت فرم خاص طراحی می شوند. مثلا جاوا و Eclipse مختص اندروید و Xcode و Objective-C مختص ios می باشد.
 • اپلیکیشن های ترکیبی :
  ترکیبی از دو مدل فوق است.

مراحل طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن حرفه ای به غیر از دانش کافی برنامه نویسی نیاز به تجربه بالا دارد. برای طراحی یک اپلیکیشن حرفه ای علم برنامه نویسی اپ کفایت نمیکند. این بدین دلیل می باشد که تجربه نشان مدهد هر کسب و کاری چه نیازی دارد.برنامه نویسان با تجربه قبل از برنامه نویسی اپلیکیشن خود چند چیز را بررسی میکنند.

کاملا مخاطبان نرم افزار خود را آنالیز می کنند. این امر شامل رنج سنی، جنسیت ، صنف کسب و کار، نیاز مخاطب و …. میشود. تمامی موارد نام برده تجربی می باشد.

قدم اول طراحی حرفه ای اپلیکیشن موبایل

ابتدا باید هدف خود را برای اینکه متوجه شویم چه اپلیکیشنی برای طراحی نیاز داریم مشخص کنیم. آیا هدف ما یک بازی است یا برنامه آموزشی یا یک ابزار؟ بعد از اینکه هدف معین شد می توانیم بنا به نیاز از آن ها استفاده کنیم.چه مراحلی باید در پیاده سازی اپلیکیشن دنبال شود :

 • تعیین کردن موفقیت: منظور از موفقیت چیست؟ تعداد مشخص دانلود، تعداد کاربران فعال یا یا میزان پول پرداختی
 • تعیین میزان بودجه: بودجه با توجه به هدف مورد نظر باید به دقت مشخص شود.
 • پلتفرم برنامه:بررسی کنید کدام پلت فرم موقعیت بهتری را برای شما ایجاد می کند.
 • ویژگی های اپلیکیشن: باید حرفه ای باشد تا کاربران تشویق به استفاده از آن شوند. همچنین کیفیت واسط کاربری آن مهم است.
 • هدف اپلیکیشن بعد از انتشار :محصول باید بازاریابی و تبلیغ برای معرفی داشته باشد.

طراحی حرفه ای اپلیکیشن موبایل اندروید و ios

داشتن اپلیکیشن موبایل می تواند شما را سریع تر به اهداف تجاری تان برساند. باعث می شود افراد بیشتری با محصولات و خدمات شما آشنا شوند. شرکت طراحی سایت ویکس وب مدت هاست بخشی را فعال نموده. بخش برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل بر بستر پلتفرم های آی او اس و اندروید. با تحیل روند کاری شما اپلیکیشن مناسب کسب و کارتان را تولید و طراحی می کند. همچنین آماده پاسخگویی به سوالات و ارائه مشاوره رایگان به مشتریان خود می باشد.

تفاوت اپلیکیشن آفلاین و آنلاین

در طراحی حرفه ای اپلیکیشن موبایل یکی از موارد مهم طراحی شناخت نیاز مشتری می باشد. اپلیکیشن ها به دو دسته تقسیم میشوند. اپلیکیشن های آفلاین و اپلیکیشن های آفلاین. همانطور که از نا این دسته بندی ها پیداست علت این دسته بندی نیاز به اینترنت است.

برخی از برنامه های طراحی شده نیاز به دریافت اطلاعات از سرور خود دارند.این اپلیکیشن ها را آنلاین می نامیم. اپلیکیشن های آفلاین با استفاده از داده های داخلی خود اپ کار میکنند. در اصل هیچ نیازی به برقراری اینترنت برای ادامه فعالینت ندارند.

با توجه به نوع نیاز مشتری و کسب و کار مورد نظر برنامه نویسان نوع اپلیکیشن را انتخاب می کنند. برخی از نرم افزار ها هر لحظه می بایست با سرور مرجع خود در ارتباط باشند.

امتیاز این مقاله
امتیاز کاربران به یان مقاله
چه امتیازی به این مقاله می دهید ؟